CТУДЕНСЬКИЙ ВІДПОЧИНОК У БАРМАКАХ

Нещодавно студенти-іноземці Національного університету водного господарства та природокористування спробували свої сили у нових для них зимових видах спорту – катанні на лижах та сноуборді.

Активний відпочинок об’єднав представників Гани, Анголи, Лівії, Марокко, Іраку, Колумбії та Еквадору – країн де зимові види спорту відрізняються від наших. Спільно із представниками Центру міжнародного співробітництва та освіти - Ігорем Тимощуком, Оленою Поліщук та Євгенією Срібною, студентам і слухачам НУВГП був проведений майстер-клас з катання на лижах, доцентом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Кушніруком Юрієм Степановичем.

Для молоді, що каталася на санчатах, підкорювала засніжені пагорби на сноубордах та лижах такий відпочинок вновинку, тож виходило не у всіх. Було багато падінь, але ще більше старань та спроб, а тому під кінець усі вже більш-менш впевнено стояли на ногах. Непідробні емоції, новий досвід та весело проведений час у колі однодумців – головний підсумок відпочинку у Бармаках.

Більше фото у

Галина Кобилянська,