Захист дипломних на кафедрі архітектури та середовищного дизайну

З 20 по 22 лютого на кафедрі архітектури та середовищного дизайну відбувся захист дипломних проектів та магістерських робіт. До уваги Державної екзаменаційної комісії на чолі із начальником управління містобудування та архітектури департаменту з питань будівництва та архітектури  Рівненської облдержадміністрації, головним архітектором області Олександром Григоровичем Карачанським було представлено дев’ять магістерських робіт та шість дипломних проектів, які традиційно відображали актуальні проблеми сучасної архітектурно-містобудівної практики нашого регіону. Зокрема, це аспекти ревіталізації та реінтеграції історичних центрів, громадських просторів міст і сіл. Значна частина робіт стосувалася розробки проектів сучасних типів будівель та їх комплексів.

За рішенням ДЕК, до участі в щорічному огляді-конкурсі дипломних проектів та магістерських робіт випускників архітектурних і дизайнерських вищих шкіл обрано дві атестаційні магістерські роботи: Завадської Тетяни «Принципи архітектурно-містобудівної модернізації громадських центрів експериментально-показових сіл України (на прикладі с. Зоря Рівненської області)» (керівник – проф., д.арх. О.Л. Михайлишин) та Дердюк Віталії «Архітектурно-просторова організація навчальних комплексів поліції» (науковий керівник – доцент, к.т. н. Н.В. Лушнікова), а також два дипломних проекти: Гайович Оксани «Реновація громадського простору Майдану Незалежності в м. Хмельницький» (керівник – доцент, к.арх. О.Л. Смолінська) та Крук Анни «Сучасний музейно-виставковий комплекс на вул. Льва Толстого в м. Рівне» (керівник – доцент М.В. Шолудько).

Приємно, що роботи наших студентів привертають увагу громадськості і насамперед цільових груп. Так, захист проекту Тетяни Завадської відвідав громадський активіст з с. Зоря Сергій Делідон, а до обговорення магістерської роботи Віталії Дердюк долучилися представники Управління патрульної поліції м. Рівне.

Також усі магістри архітектури та містобудування отримали рекомендації до вступу в аспірантуру кафедри.

Бажаємо усім нашим випускникам успішної професійної реалізації та успіхів у втіленні усіх життєвих проектів!

Наталія Лушнікова,
кафедра архітектури та середовищного дизайну