УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ УНІВЕРСИТЕТУ У ІІ ЗИМОВІЙ НАУКОВІЙ ШКОЛІ

22 лютого на базі ЗОШ № 1 м. Славути відбулося відкриття ІІ зимової наукової школи для інтелектуально обдарованої учнівської молоді міста.

Від імені міського голови Василя Сидора із вітальним словом до присутніх звернулися секретар Славутської міської ради Світлана Медведєва, заступник міського голови Ігор Піголь та начальник Управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Ельміра Перепелиця. Під час заходу були нагороджені переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, члени команди-переможця Всеукраїнського турніру з правознавства НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» та члени команди-переможця обласного турніру з математики. За старанну працю їм були вручені цінні подарунки.

Програма зимової школи містила науково-популярні лекції, майстер-класи викладачів ВНЗ, ділові ігри, інтерактивні вправи та багато іншого.

На захід, організований Управлінням освіти виконавчого комітету Славутської міської ради, були запрошені і  науковці Національного університету водного господарства та природокористування. Цікавими і змістовними були наукові презентації викладачів університету: Романіва Андрія Степановича «Туризм: чи є перспективи розвитку в Україні?»; Нетепчука Василя Володимировича «Лідерство як складова персонального успіху»; Вікторчук Марії Василівни «Захист прав людини в європейському суді»; Лесняка Олександра Юрійовича «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність: розвиток і перспективи для України»; Сокаль Валентини Анатоліївни «Педагогіка успіху»; Грицини Олександра Олексійовича «Чиста вода: фундаментальні та прикладні аспекти».

У роботі наукової школи також взяли участь науковці відомих навчальних закладів України: Національного університету «Острозька академія», Національної академії аграрних наук, Хмельницького національного університету, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Житомирського технологічного університету, Київського національного університету біоресурсів і природокористування України, Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Валентина Сокаль,
відділ працевлаштування та профорієнтації