ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ГІРНИЦТВО»

Згідно з графіком проведення захисту магістерських робіт у 2018 році

23 лютого на кафедрі розробки родовищ та видобування корисних копалин навчально-наукового механічного інституту відбувся захист робіт магістрантів спеціальності 184 «Гірництво».

Головою комісії було запрошено д.т.н., професора Надутого Володимира Петровича, завідувача відділу механіки машин і процесів переробки мінеральної сировини Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова Національної академії наук України.

Членами екзаменаційної комісії були: Маланчук Зіновій Романович – д.т.н., професор кафедри розробки родовищ та видобування корисних копалин; Корнієнко Валерій Ярославович – к.т.н., доцент кафедри розробки родовищ та видобування корисних копалин; Степанюк Антон Адамович – к.т.н., асистент кафедри охорони праці і безпеки життєдіяльності.

Результати захисту продемонстрували достатній рівень підготовки магістрів. Магістерські роботи (МР) присвячені проблемам раціонального використання природних ресурсів та мають дослідницький характер. В загальному захищалися шість магістрів.  Кращими були визнані  магістерські роботи Варжель О.В. на тему «Видобуток золота на прикладі Мужіївського родовища» (керівник професор Маланчук З.Р.), Фіялковського П.Д. на тему «Технологія видобутку вугілля гідравлічним методом» (керівник професор Маланчук З.Р.), Давидюк А.М. (керівник доцент Корнієнко В.Я.) на тему «Перспективи застосування технології підземного вилуговування уранових руд на Сафонівському родовищі», Грановського Д.Ю. (керівник професор Надутий В.П.) на тему «Видобуток сланцевого газу в Україні» як такі, що виконані на високому інженерному рівні, кваліфіковано подані у процесі захисту.

Диплом з відзнакою буде видано магістрам Варжель О.В., Фіялковському П.Д. та Давидюк А.М. Магістрам з відмінними оцінками за роботи рекомендований вступ до аспірантури наукових та навчально-наукових установ України.

Проаналізувавши захист магістерських робіт, можна зробити висновок, що випускники спеціальності 184 «Гірництво» в загальному відповідають сучасним вимогам підготовки фахівців гірничої галузі промисловості.

Позитивним моментом (порівняно з попередніми роками) є значне розширення тематики магістерських робіт, це розробка родовищ сланцевого газу, вилуговування уранових руд, золотоносних та алмазних родовищ, розрахунок альтернативних рішень при видобутку вугілля та газогідратів, зменшення затрат при видобуванні.

Василь Семенюк,
кафедра розробки родовищ та видобування корисних копалин

Читайте також: Захист магістерських робіт спеціалізації «Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів»

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку