Новини вченої ради

Відбулося перше в цьому році засідання вченої ради.

Розпочав збори  ректор Віктор Мошинський  врученням   сертифікатів про надання грифа виданням наших викладачів – авторам та співавторам.

Члени вченої ради першою  заслухали  доповідь  проректора з  науково-педагогічної та навчальної роботи Валерія Сороки про запровадження дуальної освіти в університеті.

Директор навчально-наукового інституту  заочно-дистанційного навчання Юрій Турбал  розповів про «Положення про підготовку  здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії  з використанням технологій дистанційного навчання».

У свою чергу    проректор з науково-педагогічної  роботи  Олег Лагоднюк доповів про «Положення про навчально-науковий центр розвитку іншомовної освіти». Окрім того, Олег Анатолійович  поінформував присутніх про отримання ліцензії  від «Erasmus +»  для стажування за кордоном викладачів та студентів впродовж року на різні часові періоди.

Усі попередні  пропозиції були одноголосно підтримані. Окрім того,  члени вченої ради  проголосували за ліквідацію Південного локального центру  ЗДН, підтримали визнання  документів   про проходження  стажування науково-педагогічними працівниками за кордоном  впродовж 2017  року, затвердили акредитаційні справи та теми дисертаційних робіт, надали гриф вченої ради підручникам та посібникам, рекомендували до видання монографії,  збірники наукових праць.

І наостанок, традиційно члени вченої ради  привітали  іменинників.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,