Захист магістерських робіт спеціалізації «Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів»

На кафедрі технології будівельних виробів і матеріалознавства відбувся захист магістерських робіт за спеціалізацією «Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів».

Можна вважати унікальною особливістю цьогорічного захисту те, що в кожного здобувача ступеня магістра за результатами роботи на момент захисту було опубліковано щонайменше одну наукову статтю або подано заявку на корисну модель.

Характерною особливістю тематики робіт вже не перший рік є їх прив’язка до напрямків наукової роботи кафедри. Зокрема цьогорічні теми магістерських робіт стосувалися технології високоміцних швидкотверднучих бетонів та фібробетонів, в т. ч. з використанням сучасних добавок суперпластифікаторів та демпферних включень (роботи проводились в розрізі держбюджетної наукової теми «Високоміцні бетони, фібробетони та конструкції для фортифікаційних споруд»), сухих будівельних сумішей, легких (крупнопористих) бетонів, вібропресованих бетонів з наджорстких сумішей. Більшість розробок, запропонованих в магістерських роботах, ґрунтувались на енерго- та ресурсозберігаючих технологіях, зокрема передбачали можливість використання відходів каменеподрібнення, фософогіпсу, аспіраційного пилу тощо.

Роботи виконувались на замовлення діючих підприємств будівельної індустрії Рівненської та сусідніх областей.

Комісія у складі викладачів кафедри ТБВіМ, охорони праці та голови, запрошеного фахівця –  головного технолога ВАТ «Волинь-цемент» Гоменюка Ю.С., відзначила високий рівень як наукових, так і технологічних частин робіт. Двох здобувачів було рекомендовано до вступу в аспірантуру за спеціальністю «Будівельні матеріали і вироби».

Щиро вітаємо наших випускників і бажаємо подальших професійних та життєвих успіхів!

Олег Бордюженко,
кафедри технології
будівельних виробів і матеріалознавства

Читайте також: Нові рішення в організації практики студентів-першокурсників спеціальності «Туризм»