Захист магістерських робіт ННІАКОТ

22-23 лютого на кафедрі прикладної математики пройшли захисти магістерських робіт студентів спеціальностей 113 «Прикладна математика» та  122«Комп'ютерні науки та інформаційні технології».

У роботі екзаменаційної комісії прийняли участь викладачі кафедри та голова – д.т.н., професор Лупенко Сергій Анатолійович, запрошений з Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя.

На розгляд комісії магістранти представили актуальні науково-дослідні роботи та продемонстрували високий рівень фахової підготовки. Деякі з магістерських робіт є результатом професійної діяльності випускників на підприємствах та фірмах України. Голова комісії відзначив високий рівень математичної підготовки випускників та висловив свої побажання щодо подальшого вдосконалення деяких аспектів магістерських робіт в майбутньому.

Всі магістерські роботи захищено на позитивні оцінки.

Кращими були відзначені роботи Кожушко Олени, Бойка Михайла (ПМ), Козачка Андрія, Трофимчука Сергія (КНІТ). Магістрів Бойка Михайла та Кожушко Олену комісія рекомендувала до вступу в аспірантуру.

Вітаємо магістрів з успішним захистом та бажаємо нових звершень і досягнень!

Більше фото у

Кафедра прикладної математики