ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

21 лютого 2018 року в конференційній залі університету відбулось перше в цьому році засідання науково-методичної ради університету.

Засідання розпочав голова науково-методичної ради,  проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Олег Лагоднюк. Він презентував інформацію «Про вивчення працівниками університету іноземних мов  в 2018-2021 н.р.». Олег Анатолійович наголосив, що більшість викладачів та персоналу, які б мали  володіти іноземною мою за родом діяльності, нею не володіють. У  презентації  було наведено попередню оцінку стану володіння іноземною мовою викладачами та адміністрацією, а також причини, що призвели до такого стану. Голова науково-методичної ради  окреслив мету та завдання університету в напрямку вивчення іноземних мов на сьогодні. Інформацію було взято до відома.

Члени науково-методичної ради розглянули проект «Положення про навчально-науковий центр розвитку іншомовної освіти НУВГП», який представила директор навчально-наукового центру розвитку іншомовної освіти Юлія Веремчук, к.філол.н., доцент кафедри іноземних мов.

Заслухавши та активно обговоривши проект Положення, члени науково-методичної ради одноголосно ухвалили  його та рекомендували вченій раді для затвердження.

Про проект «Загальні положення щодо видання навчальної літератури в редакційно-видавничому відділі НУВГП» доповів  Ростислав Кравчук, начальник редакційно-видавничого відділу. Після нетривалих обговорень проект  було затверджено.

Окрім вищезазначеного, члени науково-методичної ради одноголосно рекомендували до розгляду вченою радою НУВГП навчальні видання, які пройшли експертизу та отримали позитивні відгуки фахівців відповідного напряму, для надання грифів «Затверджено вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування» підручнику «Машини для прокладання підземних комунікацій (наукові основи створення)» (автори: Кравець С.В., Нечидюк А.А., Косяк О.В.) та «Рекомендовано вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування» трьом навчальним посібникам: «Бази даних та інформаційні системи» (автор Харів Н.О.), «Практикум з дисципліни «Інтелектуальна власність» (автори: Востріков В.П., Кірічок О.Г., Стрілець В.М.) та  «Технологічні карти в будівництві» (автори: Бабич Є.Є., Кухнюк О.М., Поляновська О.Є.).

Також члени ради розглянули та одностайно затвердили 44 примірники робочих програм навчальних дисциплін для усіх спеціальностей НУВГП,  9 примірників навчально-методичних електронних видань та рекомендували їх до розміщення в репозиторії університету. Затверджено методичні рекомендації «Співпраця коледжів з Малою академією наук учнівської молоді як одна з форм пізнавальної діяльності студентів» та рекомендовано до друку. Укладач: Кондратюк І.В., викладач хімії та біології Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП.

В різному Олег Анатолійович розповів,  що спільнота Casers пропонує викладачам та студентам закладів вищої освіти взяти участь у проекті CASERS for Universities, де представники бізнесу та влади розміщують свої реальні кейси (задачі) для роботи зі студентами. Метою проекту є поглиблення співпраці між бізнесом та ЗВО.

Більше фото у

Тамара Костюкова,