ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ ДИПЛОМНИХ РОБІТ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «МАРКЕТИНГ»

Чергова історична подія відбулася на кафедрі маркетингу НУВГП. 20 лютого 2018 року в ауд. 278 відбувся публічний захист магістерських дипломних робіт.

За результатами захисту комісія відзначила, що представлені до захисту дипломні роботи виконані на досить високому науковому рівні, мають науково-практичну цінність та значимість, містять елементи наукової новизни. Магістранти впевнено відповідали на поставлені комісією запитання та довели ефективність результатів досліджень.

Голова ДЕК Гладунов О.В. – Віце-президент Української асоціації маркетингу, директор Рівненської обласної організації УАМ, експерт аналітичної групи «Стратегіко» – відзначив високий рівень підготовки випускових робіт  та наявність цікавих, креативних ідей щодо оптимізації та вдосконалення маркетингової діяльності вітчизняних підприємств різних форм власності.

Вперше у практиці кафедри маркетингу НУВГП відбулися захисти іноземною мовою. Дві магістерські дипломні роботи студенти-маркетологи Середа Оксана та Ковальчук Єлєна захищали іноземною мовою, зокрема англійською. Захист іноземною мовою став можливим завдяки сприянню досвідчених викладачів кафедри іноземних мов НУВГП. Представниками ДЕК  від кафедри іноземних мов НУВГП  виступили заступник директора ННІЕМ з виховної та організаційної діяльності, кандидат філологічних наук Зощук Наталія Володимирівна, а також доцент, кандидат філологічних наук Потапчук Світлана Сергіївна, які відзначили високий рівень професійної підготовки студентів.

Про успішність захисту студентів-маркетологів  свідчать позитивні оцінки Екзаменаційної комісії. За результатами захисту магістрів Середу Оксану та Ковальчук Єлєну представлено до вручення дипломів з відзнакою та рекомендовано до вступу в аспірантуру.

Щиро вітаємо випускників спеціальності «Маркетинг» і бажаємо не зупинятись на досягнутому!

Олена Попко,
кафедра маркетингу