В НУВГП святкували китайський Новий рік

В НУВГП святкували  китайський Новий рік

У Open Office відзначили китайський Новий  рік.

Наблизили нас до  традиційного китайського свята волонтер з Китаю Чан Юйсун та магістрант   університету  Чжан Цзелоу.

Долучалися до урочистого дійства ректорат університету, викладачі зі своїми дітьми, студенти, в тому числі й іноземні,  та гості з міста.

Учасники  свята побачили національний китайський одяг ханьфу, ознайомилися з виставкою картин китайських майстрів, сувенірною продукцією,  переглянули китайський фільм. А ще писали  разом з волонтерами вітання та імена китайськими ієрогліфами і займалися вузликовим плетінням.  Долучилися й присутні до китайської  церемонії чаювання.

До речі, китайський Новий рік також називають Святом весни,  і є  одним  з головних свят Піднебесної. Китайці святкують Новий рік за місячним календарем, в період з кінця січня до початку лютого. Традиційно Свято весни триває 15 днів і закінчується Святом ліхтарів.

За ці два тижні люди ходять в гості, влаштовують пишні застілля, обмінюються подарунками. Зазвичай  китайці обмінюються червоними конвертами з грошима, намистом з монет і мандаринами. Підійде будь-що, що символізуватиме багатство.Також часу вистачає для ярмарків, маскарадів, народних гулянь просто неба.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,