Школа лідерства: майстер-клас від лідера

Відбулося ще одне заняття в Школі лідерства. Правда, формат лекції  був імпровізованим.

Цього разу для слухачів Школи з презентацією «Зміни. Принципи ведення змін» виступив керівник закладу, ректор Віктор Мошинський.

Віктор Степанович  взяв участь у лекції, аби донести присутнім стратегію і бачення  розвитку вишу й  залучити до цього процесу всіх працівників, незалежно від ієрархії  посад.

Так, ректор говорив про візію і місію закладу, етапи підготовки до ведення змін, назвав вісім причин спротиву змінам, фактори прискорення, програму очікування та складові успішної компанії. А ще намалював нову систему управління, яка інтегруватиметься з традиційною – ієрархічною. Учасники нової системи – це добровольці, котрі працюють не за винагороди й матеріальні блага, а на ентузіазмі,  самовмотивованості. Фінансові ж результати своєї діяльності  отримують згодом.

Презентація Віктора Степановича будувалася як на власних дослідженнях і спостереженнях,  так і на дослідженнях професора кафедри лідерства Гарвардської школи бізнесу Джона Котерата, одного з провідних світових експертів у сфері підвищення ефективності ведення бізнесу і урядової діяльності Іцхака Адизеса. До речі, бестселери цих гуру менеджменту ректор радив почитати усім.

Друга частина Школи лідерства – практична – відбулася під керівництвом проректора Олега Лагоднюка  і присвячувалася створенню електронного портфоліо викладача у  вільно доступній пошуковій системі Google Scholar. Також слухачі  реєструвалися у  соціальних  мережах  для  співпраці вчених Academia.edu та Research Gate. Теоретичні знання за цією темою слухачі отримали  у переддень.

А ще у  цей день свої сертифікати про закінчення навчання в  Школі лідерства отримали минулорічні її випускники.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,