Чемпіонат України з баскетболу серед студентських команд

20 лютого 2018 року у спортивному корпусі НУВГП відбулася гра ІІ етапу Чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих студентських команд групи «Захід 1». Збірна команда нашого університету – «Водник» НУВГП приймала новачка цих змагань СК «КПНУ ім. І. Огієнка» з міста Кам’янець-Подільський. В дуже непростому поєдинку наші хлопці показали характер та здобули перемогу з рахунком 77 – 66.

Кращими у складі команди «Водник» були: Самчук Сергій (ННІВГП) – 36 очок, Герман Андрій (ННІЕМ) – 13 очок, Клочок Дмитро (ННІЕМ) – 11 очок, Гімбаржевський Юрій (ННІБА) – 9 очок.

Наступна гра у групі «Захід 1» наша команда проведе 27 лютого 2018 року у м. Луцьк. Суперником буде досить сильна команда Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки.

Сотник О.В.,
старший викладач кафедри фізичного виховання,
тренер збірної команди НУВГП з баскетболу,
майстер спорту з баскетболу