Відкрита лекція з фізичної реабілітації в рамках дуальної освіти

17 лютого 2018 року, вже у третій день діяльності нашого нового навчально-наукового інституту охорони здоров’я відбулася перша відкрита лекція в одному з найпопулярніших фітнес-центрів м. Рівного – «E.G.O. Club». Приємно те, що самі працівники даного клубу, які є нашими студентами-магістрами: Росквас Тетяна, Артюхович Антоніна, Левчук Катерина,  – проявили ініціативу, зацікавленість і запросили провести ряд лекцій та практичних занять, що стосуються особливостей проведення рухливих занять при різних патологіях.

Лекцію на тему «Особливості проведення фізичної реабілітації за наявності ожиріння» провела професор кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації, доктор наук з фізичної реабілітації Нестерчук Наталія Євгенівна. Під час обговорення лекції працівники клубу зацікавились процесом  фізичної реабілітації, а також продемонстрували високі теоретичні знання та професіоналізм у сфері їх діяльності. Було обговорено багато різнобічних питань.

Фітнес-центр «E.G.O. Club» реалізує програми спортивної підготовки за багаточисленними напрямками, а також релакс-програми, залучаючи до цього команду професійних тренерів, масажистів та спеціалістів інших областей. Завдяки сучасному технічному оснащенню, унікальному дизайну і професійному наданню послуг у клубі створена приємна, дружня, спортивна та творча атмосфера, направлена на досягнення максимального успіху на шляху до здоров’я, спорту, краси та відпочинку. Клуб вразив своєю потужністю, оформленням і масою відвідувачів, не було жодного вільного тренажера, всі зали активно використовувалися. Сподіваємося, що це була закладена основа, яка сприятиме активній співпраці ННІОЗ та фітнес-центру «E.G.O. Club».

Кафедра здоров'я людини і фізичної реабілітації