Розпочав діяльність навчально-науковий інститут охорони здоров’я

Розпочав діяльність  навчально-науковий інститут охорони здоров’я

Відтепер, а саме з 15 лютого 2018 року в університеті розпочинає діяльність навчально-науковий інститут охорони здоров’я.

Інститут створено відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Статуту університету, на підставі рішення вченої ради університету (протокол № 10 від 27 грудня 2017 року) та на виконання наказу від 09.01.2018 р. № 07 «Про зміну організаційної структури НУВГП, створення навчально-наукового інституту охорони здоров’я».

Виконуючим обов’язки директора навчально-наукового інституту охорони здоров’я призначено І.М. Григуса.

До структури навчально-наукового інституту охорони здоров’я увійдуть кафедри:

• здоров’я людини і фізичної реабілітації;
  • теорії та методики фізичного виховання;
  • медико-психологічних дисциплін.

До речі, кафедра медико-психологічних дисциплін навчально-наукового інституту охорони здоров’я є новоствореною, як і інститут.

Адміністрація  та  кафедри навчально-наукового інституту  розміщуватимуться  по вул. Волинській, 24 (в приміщенні медпункту).

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю