Школа лідерства: заняття третє

Про особливості організації управління особистим електронним кабінетом, курсами, завданнями та навчальним процесом дистанційно на навчальній платформі Moodle розповів начальник відділу інформаційних технологій  Олександр Хоменчук.

Так, слухачі дізналися від Олександра Анатолійовича  про можливості, що надає платформа Moodle,  доступні для викладачів  та студентів, навігацію,  панелі меню,  наповнення  курсу ресурсами та «діяльністю», інструменти взаємодії між викладачем та учасником, електронний журнал тощо.

Виникли  й запитання у присутніх до лектора. Зокрема, слухачі цікавилися можливістю: проведення самостійного модульного контролю викладачем, доступу з одного аккаунта до журналів по двох різних кафедрах, відсутністю можливості  інтегрування деяких дисциплін у навчальну платформу  Moodle.

Згодом  відбудеться практичне заняття, де викладачі самостійно  спробують,  як працює навчальна платформа Moodle та її модулі: типи діяльностей, ресурсів, тестових питань, полів для бази даних, методи авторизації тощо.

До речі, система Moodle надає можливості викладачам значно підвищити ефективність викладання, а застосування нових технологій зацікавлює  студентів до навчання, встановлює нову роль викладача як тьютора та урізноманітнює процес навчання.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,