Школа лідерства стартувала

В університеті розпочала свою  роботу Школа лідерства.

Мета проекту  –  підвищити  рівень   педагогічних знань і умінь викладачів НУВГП, навчити  їх органічному поєднанню професійної освіти з інформаційно-педагогічною підготовкою та оволодіти найактуальнішими сучасними освітніми  технологіями.

В рамках місячного навчання слухачі два тижні проходитимуть аудиторні заняття, а два тижні  самостійно працюватимуть. Підсумком  стане виконання випускової роботи за фахом та за умови успішного завершення навчання –  отримання Свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.

Наразі вже відбулося два заняття. Так, доцент кафедри розробки  родовищ та видобування корисних копалин Віктор Козяр провів лекційне заняття на тему: «Робота з тестовими базами завдань для семестрового поточного та підсумкового контролів», а доцент кафедри менеджменту Руслан Костюкевич вчив організовувати комунікації та тайм-менеджмент в проектах із застосуванням хмарних технологій.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,