Звітна кампанія по науці НУВГП–2017

8 лютого 2018 року під головуванням заступника Міністра освіти і науки України, д.ф.-м.н., г.н.с. Максима Віталійовича Стріхи було проведено засідання з питань підсумків наукової і науково-технічної діяльності  вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації та наукових установ, що належать до сфери управління МОН.

У засіданні взяли участь представники 10 вищих навчальних закладів IVрівня акредитації, а саме: Житомирський державний технологічний університет, Національний університет водного господарства та природокористування, Одеська національна академія зв’язку імені О.С. Попова, Одеський державний екологічний університет, Дніпровський державний технічний університет, Донбаський державний технічний університет, Центральноукраїнський національний технічний університет, Одеська державна академія технічного регулювання та якості, Українська академія друкарства і Державний університет телекомунікацій.

Проректори з наукової роботи навчальних закладів доповідали про результати виконання завершених в 2017 році та перехідних фундаментальних й прикладних наукових досліджень й розробок, ефективності використання бюджетних коштів, результати міжнародної діяльності. Особлива увага зверталася на грантову політику, видання наукової літератури, спільні наукові проекти, госпдоговірні теми. Основний акцент ставився на збільшення кількості цитувань в міжнародних наукометричних базах даних, участі у міжнародних грантових програмах та підвищення кількості саме молодих науковців.

Максим Віталійович особливо відзначив наукові здобутки Національного університету водного господарства та природокористування й позитивну динаміку збільшення по всіх показниках наукової та міжнародної активності і їх реалізацію на практичному рівні.

Директор департаменту науково-технічного розвитку МОН України Д.В. Чеберкус відмітив активні кроки щодо співпраці з європейськими партнерами та підприємствами України,  збільшенню грошового наповнення спеціального фонду та співпрацю з Державним фондом фундаментальних досліджень.

Національний університет водного господарства та природокористування представляли проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, д.е.н., професор Н.Б. Савіна, старший науковий співробітник науково-дослідної частини, к.т.н., С.О. Куницький, старший інспектор відділу кадрів науково-дослідної частини – Ярощук М.В.

Результати звітної кампанії наукової діяльності Національного університету водного господарства та природокористування за 2017 рік будуть узагальнені та детально обговорені на науково-технічній раді, директорами та заступниками директорів з наукової діяльності навчально-наукових інститутів НУВГП.

Науково-дослідна частина НУВГП