Стартувала практика для студентів-маркетологів

Виробнича практика студентів є невіддільною частиною навчального процесу, логічним продовженням вивчення  навчальних дисциплін  та складовою частиною процесу підготовки майбутніх бакалаврів з маркетингу.

На кафедрі маркетингу НУВГП відбулися пускові збори, присвячені проходженню навчальної практики з фаху, виробничої економічної та виробничої організаційно-управлінської практик  студентами  першого, другого та третього курсів, які навчаються за спеціальністю «Маркетинг».

Керівники виробничих практик від кафедри маркетингу доцент Гонтаренко Н.А., доцент Попко О.В., ст. викладач Коваль С.І. провели інструктаж  щодо порядку проходження виробничих практик відповідно до встановленого навчальним планом графіка, ознайомили студентів з програмою практики, розкрили мету і завдання  виробничих практик, акцентували увагу  на  вимогах  до оформлення звіту з виробничих практик  тощо.

З метою формування професійної компетенції студентів-маркетологів особлива увага на профільній кафедрі приділяється підбору баз проходження виробничих  практик. Для проходження виробничої економічної та виробничої організаційно-управлінської практик попередньо було  укладено договори  з  ДП «Клеванське лісове господарство», ПАТ «Рівнеазот», ТОВ «Селищанський гранітний кар’єр», ТОВ «Завод мінеральної води  Маломидська»,  кооперативним  підприємством «Зарічненської райспоживспілки», ТзОВ «Дубенська телевізійна практика»,  ТОВ «Папір Сервіс», Центром зору та медичної оптики «AstraVisus» та ін.

Програма навчальної практики з фаху для студентів першого курсу передбачає ознайомчі екскурсії на провідні підприємства міста Рівного. Цього разу було заплановано екскурсії до виробничого підприємства «Рівненський льонокомбінат», ПрАТ «Реноме», ПАТ КБ «Приватбанк», ГО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та ін.

Бажаємо студентам-маркетологам успішно виконати поставлені перед ними завдання та вчасно здати звіти з практики!

Олена Попко,
кафедра маркетингу