Консультація-презентація до облікової та аналітичної практик студентів

На кафедрі обліку і аудиту відбулася консультація-презентація для проходження облікової та аналітичної практик студентами другого та третього курсів спеціальності «Облік та оподаткування».

Викладачі кафедри обліку і аудиту, доценти Алла Сиротинська та Олеся Міклуха, в.о. завідувача  кафедри Наталія Позняковська, презентували нові робочі програми виробничих практик, які виконуються студентами спеціальності «Облік і оподаткування» на базах практик із врахуванням інформаційних технологій у обліку й аналізі.

Керівники практик від навчального закладу обговорили зі студентами новий підхід до формування виробничих практик на підприємствах, установах, організаціях, програмне забезпечення, що використовується на базах практик, організацію бухгалтерського обліку із застосуванням програмних продуктів. Окрім того, на консультації також розглянули особливості методики аналізу діяльності суб’єктів господарювання із застосуванням електронних документів.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,