Співпраця із Поліським державним університетом

Нещодавно Національний університет водного господарства та природокористування став партнером Поліського державного університету (Білорусь) у масштабному грантовому проекті під назвою «Формування підприємницького середовища по виробництву органічних ягід». Це проект, що здійснюється за підтримки Європейського Союзу, Програми Eastern Partnership Territorial Cooperation (EaPTC) та Deutsche Gesellschaftfür Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Загальною метою проекту є сприяння створенню бізнес-середовища із вирощування органічних ягідних культур для поліпшення життя місцевих громад в транскордонних регіонах України і Білорусі.

В рамках цього проекту 2 лютого наш університет відвідала делегація із Білорусі у складі керівника проекту, завідувача кафедри економіки і організації виробництва Поліського державного університету Людмили Совік, головного бухгалтера Валентини Романової, наукових співробітників Василя Філіпенка та Сергія Тиновця, а також начальника Центру ІТ Павла Пігаля. Першим ділом гості зустрілись та обговорили співпрацю із проректорами Олегом Лагоднюком та Наталією Савіною, після чого в конференц-залі цілий день обговорювали усі деталі спільної роботи над проектом.

В рамках проекту в нашому університеті буде створений Регіональний консультаційно-освітній центр, де відбуватиметься навчання, наукові розробки та консультації з органічного виробництва та землеробства.

Більше фото у

Віталій Прокопець,
сектор зв’язків з громадськістю

Читайте також: Конфлікт інтересів в діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування