Чемпіонат Рівненської області з баскетболу

06 березня 2018 року у спортивному корпусі НУВГП відбулися змагання чемпіонату Рівненської області з баскетболу 3х3 серед студентських команд вищих навчальних закладів.

Чоловіча команда нашого університету без поразок закінчила груповий етап та у півфіналі і фінальній грі за перше місце впевнено перемогла. Склад команди: Самчук Сергій (ННІВГП), Кусік Олександр (ННІВГП), Акімов Максим (ННІОЗ), Гімбаржевський Юрій (ННІБА).

Жіноча збірна команда НУВГП тільки у фіналі поступилася команді РДГУ, яка укомплектована виключно гравцями команди суперліги БК «Рівне». Склад жіночої команди: Левечко Христина (ННІАЗ), Климчук Анастасія (ННІЕМ), Боярчук Світлана (ННМІ), Середа Вікторія (ННІАКОТ).

Обидві наші команди вибороли право представляти Рівненську область у півфінальному етапі Чемпіонату України серед студентської молоді.

Олег Сотник,
тренер збірної команди НУВГП з баскетболу,
кафедра фізичного виховання

Читайте також: БК «Водник» НУВГП потрапив до наступного етапу Чемпіонату України з баскетболу серед студентських команд