Урочисте засідання з нагоди 80-річчя Євгенія Михайловича Бабича

Відбулося урочисте засідання вченої ради з нагоди 80-річчя завідувача кафедри промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд професора Євгенія Михайловича Бабича.

Від імені ректорату університету  ювіляра привітала проректор з наукової роботи та міжнародних  зв’язків Наталія Савіна і вручила Почесну грамоту та медаль  КМУ за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки.

З вітальними промовами та теплими словами виступили представники  Одеської державної  академії  будівництва та архітектури, Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій, Київського національного  університету будівництва та архітектури, Національного університету «Львівська  політехніка», Луцького національного технічного університету,  колеги  з виробничих підприємств, директори Технічного коледжу, навчально-наукових  інститутів, завідувачі кафедр, випускники та колишні колеги.

Євгеній Михайлович щиро подякував  присутнім за привітання та насамперед згадав батьків, які дали путівку в життя, поділився спогадами свого професійного шляху та запевнив у подальших наукових здобутках кафедри.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,