Міжуніверситетська співпраця в дії

В НУВГП побував проректор з науково-педагогічної роботи Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Олег Мандрик.

Спершу Олег Миколайович презентував на директораті свій вищий навчальний заклад, розповів про історію його становлення та сьогодення, науково-дослідну та інноваційну діяльність, впроваджені проекти та ті, над якими ще працюють науковці й викладачі.  Зокрема, присутні дізналися про встановлені  дахові автономні котельні над кожним корпусом університету, низку відкритих високотехнологічних лабораторій, наукове містечко «Нова енергія» – повноцінний навчально-тренінговий комплекс для людей різних вікових категорій, де можна ознайомитися з науковими досягненнями, новими розробками та новітніми технологіями у сфері енергетики й відновних джерел енергії. А ще почули про  «IT-Академію» – пілотний проект корпорації «Майкрософт» для підготовки молодих спеціалістів рівня Junior.

Наступним етапом презентації свого закладу Олегом Мандриком стала доповідь «Дуальна освіта – ефективна форма підвищення мотивації та якості підготовки інженерних кадрів».

Дуальна освіта – це поєднання роботи і навчання, підготовка молодого фахівця навчальним закладом разом з підприємством. Так, компанія визначає потрібні їй спеціальності й замовляє вишу. Наразі лише кілька університетів України готують фахівців за цією формою освіти. Також Олег Миколайович на зустрічі говорив про особливості запровадження дуальної системи навчання в ІФНТУНГ.

Підсумком перебування гостя в НУВГП стало підписання угоди про співпрацю закладу з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,