Міжнародне співробітництво Технічного коледжу НУВГП

На запрошення Опольського політехнічного університету делегація Технічного коледжу НУВГП, у складі викладачів та студентів, на чолі із заступником директора з навчальної роботи Осадчою Л.К. відвідали Республіку Польща з метою налагодження міжнародного співробітництва. Надзвичайно теплі та конструктивні зустрічі відбулись з ректором та деканами факультетів електроніки, автоматизації та інформатики, механіки, інженерії виробництва і логістики тощо. Особливо вразили сучасні навчальні корпуси, спеціально облаштовані аудиторії та науково-дослідні лабораторії, модернізовані спортивні комплекси та бібліотека, комфортабельні гуртожитки. Політехніка Опольська – це сучасний класичний державний технічний університет, провідний дослідницький та науково-навчальний заклад з понад 50-річними традиціями академічної освіти європейського стандарту, в якому навчається близько 7,5 тис. студентів з різних країн світу.

Незабутні враження у  членів делегації залишились від чудових та привітних міст Ополе, Краків, які славляться замками, костелами, архітектурними пам’ятками, культурно-розважальними заходами.

Технічний коледж НУВГП