Одноденний табір англійської мови

Одноденний  табір англійської мови

В університеті в рамках проекту ГО «Global Youth Community» відбувся  одноденний  табір англійської мови «Winter English Camp». До речі, захід такого масштабу та змісту в НУВГП, і в Рівному зокрема, відбувся  вперше. 

Організатори івенту –  ГО «Світова молодіжна спільнота», НУВГП,  Платформа взаємодій «Простір» та Рівненська міська рада.

Після презентації ГО «Global Youth Community» присутніх старшокласників  Рівненщини (а їх було близько 300!) розподілили на чотири класи незалежно від рівня знань англійської мови – A, B, C, D, де вони впродовж дня вивчали та розтлумачували ідіоми, займалися на тренінгах, слухали лекції та пісні, розвивали hard&soft skills, а ще інтенсивно практикувалися в expression (висловлювати думки), idioms (сталих висловах) та pronunciation (вимові).

Окрім того, викладачі з Нью-Йорку, Нью-Джерсі, Лас-Вегасу, Кореї  – Елізабет Торрес, Деннеція Проктор, Джонатан Ортега та Лі Йонгвон – розповіли учасникам одноденного табору про освітні та культурні програми, котрі  дозволяють молоді познайомитися з культурами інших країн і  поспілкуватися з однолітками, навчили командній роботі та подоланню мовного бар’єру. Запросили  приєднуватися до  активної молоді  університетів різних  країн, аби дізнатися ще більше  про освітні заходи, стати волонтером та відвідати  країни-партнери. 

До речі, в  Україні освітня програма від Всеукраїнської молодіжної організації «Global Youth Community» має неабияку популярність, а її практику поширюють з 2004 року. 

Окрім того, представники ГО «Global Youth Community» анонсували також 3-денний табір англійської мови, який відбудеться вже незабаром у Києві (навесні). Більш детально про це можна дізнатися  на http://globalyouth.com.ua/

 Більше фото у 

Наталія Пархомчук,

сектор зв’язків з громадськістюназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки