З Днем Соборності України!

Шановні колеги та студенти!

Щиро вітаю Вас із значимим святом українського народу – Днем Соборності України. Саме цього дня 99 років тому відбулась одна із найважливіших подій нашої держави – був підписаний Акт злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Історія становлення цього свята непроста, декілька разів його відміняли, проте для мене цей день в історії – один із днів, що символізують єдність українського народу, а тому привітати Вас є справою честі.

Друзі, лише у єдності та спільними силами ми подолаємо  усі перешкоди, що готує нам доля, тож закликаю Вас єднатися, працювати разом над нашою з Вами основною метою: розвитком Національного університету водного господарства та природокористування. Забудемо вислів «моя хата скраю, нічого не знаю» та живімо за принципом «один за всіх і всі за одного».

Також бажаю Вам єдності у своїх думках, у своєму серці, у Ваших родинах та із друзями, будьте здорові та щасливі, достатку Вам, злагоди та мирного неба над головою.

Ректор Віктор Мошинський

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку