Університет – як флагман міського розвитку

«В розвитку будь-якого міста, а тим більше у розробці стратегії його розвитку найбільшу роль мають відігравати університети, і дуже приємно, що у цьому місті так воно і є», – одна із фраз, що прозвучала вчора в конференц-залі НУВГП з уст Маріуша Сагана.

В рамках розробки стратегії розвитку міста Рівного 18 січня в Національному університеті водного господарства та природокористування відбулася зустріч активних та ініціативних рівнях з надзвичайно відомими гостями: українським підприємцем та політиком Сергієм Тарутою, головою керівного комітету проектів та програм, фінансованих Євросоюзом  м. Любліна, Кшиштофом Лонткою, директором відділу із стратегії та обслуговування інвесторів мерії Любліна Маріушом Саганом.

Сергій Тарута розповів про своє бачення можливого розвитку України, антикризові заходи, а також представив свою працю – Доктрину збалансованого розвитку «Україна 2030». Польські  гості розповідали про свій досвід та участь у написанні Стратегії розвитку міста Люблін, яке, до речі, за 8 років піднялось з останніх місць у рейтингу міст Польщі. Наголошували на важливості команди, кооперації, а також на дотриманні логіки написання та структури самої стратегії.

Зустріч була  жвавою і тривала набагато довше, ніж було заплановано, адже гості з радістю відповідали на питання присутніх, а питань було дуже багато.

Більше фото у

Віталій Прокопець,