Різдво в НУВГП

Існує в нашому університеті чудова традиція – святкувати величне свято Різдва Христового усім трудовим колективом. Щороку, в січні місяці, до нас приходять гості із духовенства, аби разом помолитися та заспівати щедрівок і колядок.

Приємно говорити, що цього року вперше «Різдвяна зустріч» вийшла за межі університету, і нас відвідало багато наших партнерів, а також гостей з міста. Почалося святкування «Театром особливого актора», який продемонстрував нам своє бачення Різдвяного вертепу. Далі зі словами вітання до присутніх (а їх було, до речі, близько 200) звернулися ректор університету Віктор Мошинський та міський голова Рівного і наш випускник Володимир Хомко.

Далі з чарівним Різдвяним співом виступали хори: Римо-католицької парафії святих апостолів Петра і Павла та Божого Милосердя ансамбль «Фаустина», Української православної церкви Київського патріархату, а саме хор Свято-Покровського собору «Знамення» та дитячий хор недільної школи того ж собору.

Колядувало в цей день не лише духовенство, а й вокальний ансамбль працівників НУВГП. В кінці вечора була запланована спільна колядка, але надзвичайно приємно говорити, що більшість із колядок, які звучали, були спільними, адже мало хто із присутніх стояв мовчки і не підспівував хорам.

Закінчилися Різдвяні зустрічі невеликим фуршетом, душевними розмовами й вітаннями та масою приємних емоцій.

Більше фото у

Віталій Прокопець,