Біотехнології для аграріїв

В конференц-залі  університету відбувся науково-практичний семінар «Мікробіологічні препарати в органічному садівництві від компанії БТУ-Центр».

З присутніми ділився досвідом та радив кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри садівництва НУБіП України, консультант ТОВ «БТУ-Центр» Володимир Сіленко.

Послухати презентацію  знавця органічного садівництва прийшли представники фермерських господарств, фермери, сільськогосподарські виробники, керівник управління сільського господарства Здолбунівської РДА, викладачі кафедри агрохімії і ґрунтознавства  та землеробства, директор Центрального відділення в м. Рівне «КредіАгріколь» та інші.

Так, Володимир Олександрович зазначив, що «БТУ-Центр» – це вітчизняний виробник біопрепаратів для екологічного землеробства та тваринництва. Зокрема, серед  сертифікованих  біопрепаратів, які виробляє товариство  під ТМ «Жива земля»,  можна відмітити  біоактиватори, біоінокулянти, біофунгіциди, біоінсектициди, біоприлипачі, біодеструктори тощо. Звернув  увагу спікер і на мікоризні препарати.

Пан Володимир презентував також безпестицидну  технологію  вирощування ягід та фруктів  замкнутого циклу, навів переваги органічного інтенсивного садівництва та приклади застосування біопрепаратів  у ФГ, розповів про інноваційну програму  з мікробними препаратами «Стопстрес», ознайомив присутніх з технологічними картами  вирощування сільськогосподарських культур із застосуванням біопрепаратів Центру та дав відповіді на запитання слухачів семінару-практикуму.

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю