Друга лекція та практичне заняття з фізичної реабілітації в рамках дуальної освіти

1 березня 2018 року нашому новому навчально-науковому інституту охорони здоров’я виповнилося 2 тижні, і відбулася друга відкрита лекція та практичне заняття у вже знайомому й найпопулярнішому фітнес-центрі м. Рівного – «E.G.O. Club».

Лекцію на тему «Особливості проведення занять за наявності гриж хребта» провела професор кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації, доктор наук з фізичної реабілітації Нестерчук Наталія Євгенівна. Після розгляду теоретичних питань за темою відбулося практичне заняття, в якому всі працівники  клубу активно взяли участь, виконували корекційні вправи, які рекомендовані при цій патології, щоб відчути їх вплив особисто на собі.

На жаль, на сьогодні грижі хребта – це дуже розповсюджена патологія, і навіть не всі хворі знають про їх існування, і тому несвоєчасно починають займатися фізичною реабілітацією, що негативно впливає на весь організм. Наприклад, грижі у шийному відділі хребта зустрічаються не часто, але шкоди можуть завдати більше, ніж міжхребетні патології інших відділів. Хворий з даною патологією починає пити таблетки від головного болю, підвищеного артеріального тиску, а насправді, потрібно прийти до реабілітолога на заняття чи відвідувати фітнес-центр для підтримання всього організму у відмінній формі та не витрачати кошти на медикаменти.

І знову хотілося б відзначити, що ці лекції та заняття відбувалися завдяки нашим студентам-магістрам спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія»: Росквас Тетяна, Артюхович Антоніна, Левчук Катерина,  які проявили ініціативу, зацікавленість і запросили провести ряд лекцій та практичних занять, що стосуються особливостей проведення рухливих занять при різних патологіях.

Ігор Григус,
кафедра здоров'я людини і фізичної реабілітації

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку