Кращі підручники, навчальні посібники та монографії 2017 року

Традиційно, наприкінці календарного року в університеті підводиться підсумок конкурсу  підручників, навчальних посібників та монографій на краще видання наукової та навчальної літератури закладу.

Мета конкурсу: забезпечення освітнього процесу сучасними науково-навчально-методичними матеріалами, які відповідають вимогам  часу та підвищують якість і ефективність підготовки випускників.

Конкурс відбувається  за природничим, економічним, гуманітарним  та технічним напрямами та у таких номінаціях:  краща монографія; кращий підручник; кращий навчальний посібник.

Для заохочення авторів кращих друкованих робіт,  відповідно до Положення про конкурс підручників, навчальних посібників та монографій, автори-переможці отримують дипломи і право впродовж п’яти років друкувати наступні свої видання за кошти вишу згідно з поданими довідками про творчий внесок у видання, яке перемогло  в конкурсі.

Книги-переможці  експонуватимуться в читальному залі Наукової бібліотеки університету.

Список усіх призерів можна переглянути у pdf-файлі.

Наталія Пархомчук,
сектор звязків із громадськістю

Наказ № 711 від 26.12.2017 Про підсумки конкурсу підручників, навчальних посібників та монографій 2017