Вічна пам'ять

МОШИНСЬКИЙ Степан Іванович народився 23.07.1942 р. у с. Заруддя, Дубнівського району, Рівненської області.

Закінчив механічний факультет Українського інституту інженерів водного господарства (1959-1964 рр.).

Трудова діяльність Степана Івановича пов’язана з кафедрою опору матеріалів та будівельної механіки Національного університету водного господарства та природокористування: з 02.07.1975 р. – старший викладач кафедри опору матеріалів; з 22.04.1978 р. – доцент кафедри; заступник декана факультету експлуатації гідромеліоративних систем УІІВГ з 04.12.1980 р. до 08.10.1987 р.; завідувач кафедри опору матеріалів і будівельної механіки з 01.12.2000 р. до 18.06.2003 р.

За період його трудової діяльності ним було видано понад 70 наукових та методичних праць. Серед яких найбільш важливими та відомими у науковому середовищі студентів та викладачів є монографія «Оптимізація в механіці твердого здеформованого тіла» і навчальні посібники «Опір матеріалів»,  «Приклади і задачі з опору матеріалів».

Степан Іванович розробив і впровадив у навчальний процес у курсі «Опір матеріалів» серію динамічних просторових моделей з різними пружно-пластичними і оптичними властивостями (метал, гума, пластмаса, органічне скло), які дозволяють ілюструвати за допомогою проекційної апаратури динаміку явищ і процесів і, значно, активізувати пізнавальну діяльність студентів в період аудиторної роботи.

Нагороджений багатьма почесними грамотами та відзнаками, зокрема медаллю „Ветеран праці”.

Мошинський Степан Іванович – це викладач і фахівець з великої літери, його людяність і доброзичливість заслужили серед колег авторитет та повагу студентів, він був прикладом для молодшого покоління викладачів, завжди відгукувався на всі проблеми співробітників кафедри і факультету.

Вся трудова діяльність Мошинського Степана Івановича була направлена на підготовку та виховання висококваліфікованих спеціалістів інженерного профілю.

У пам’яті всіх, хто знав Степана Івановича, він залишиться доброзичливою, чуйною і справедливою людиною.

Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Степана Івановича.

Нехай милосердний Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні.

Вічна Пам'ять.

Колектив НУВГП