Школа-семінар: “Робота з базами для семестрового поточного та підсумкового контролів”

В конференц-залі університету в рамках Школи-семінару відбувся семінар на тему : “Робота з базами для семестрового поточного та підсумкового контролів”.

Розпочав заняття директор навчально-наукового центру незалежного оцінювання  Віктор Кирикович презентацією відеоролика  про он-лайн освіту та змішану освіту, яка вже запроваджена в Україні як мінімум у чотирьох ВНЗ.

Далі  заняття продовжилося безпосереднім навчанням формування баз завдань для  контролю знань студентів. А саме: поточного контролю; підсумкового контролю (екзамену) ; підсумкового контролю (державної  атестації).

Так, Віктор Дмитрович розповів про те, як  оформляти бази завдань для контролю знань студентів, створювати завдання в  шаблоні редактора Microsoft Word та  питання  в шаблоні з готового тексту, а також як перевіряти правильність оформлення завдань.

Окрім того, директор ННЦНОЯ  зазначив, що проведення контролю знань студентів із застосуванням системи Moodle – це процес, який дозволяє з мінімальними затратами часу викладача об’єктивно перевірити рівень знань великої кількості студентів. Даний метод перевірки рівня знань і вмінь позитивно сприймається  й студентами. До того ж, студенти мають кілька спроб  такої перевірки, і з кожним наступним разом  ( якщо в цьому є потреба) опановуватимуть матеріал  краще та вдосконалюватимуть  свої знання (кому не вдалося скласти  успішно тест з першого разу).    А перевагою даного виду контролю  є автоматична перевірка результатів та виключення впливу людського фактора.

Уся необхідна інформація, інструкції і шаблони щодо  формування баз завдань поточного та підсумкового контролів міститься на сторінці навчально-наукового центру незалежного оцінювання у підрозділі документи.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,