З Новим роком та Різдвом Христовим

З Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні друзі!

Рік, що минув, був для усіх нас тяжким, проте дуже достойним. Цього року ми вкотре дали про себе знати усьому світу, показали, що ми ростемо, розвиваємось, що ми прозорі та спраглі до змін на краще. Ми з Вами втілили в життя безліч проектів, серед яких нарешті є і грантові, та іще більше запланували і розробили, адже масштабні зміни не проходять за один рік. Рік що нас чекає, очевидно, буде іще тяжчим, але я абсолютно переконаний що закінчиться він якнайкраще та ми впевнено подолаємо усі труднощі.

Я справді пишаюсь своєю, Вашою, та НАШОЮ роботою. Щиро дякую усім, хто долучився до важкої щоденної праці над розвитком нашого університету, хто не досипав ночі, аби водник великими кроками йшов до світового визнання. Знайте - ми з Вами будуємо майбутнє! 

У новому 2018 році бажаю Вам сімейного затишку, душевного  тепла,  мирного неба над головою та спокою в серці, кохання та любові, здорового тіла та духу, та хай необхідні у Вашому житті бурі завжди будуть очікуваними та контрольованими.

Також вітаю усіх християн з одним із найбільших в році прийдешнім святом – Різдвом Христовим. Христос прийшов у наш світ, щоб нести світло та вчення, щоб достукатись до наших сердець та навчити жити правильно. Тож бажаю Вам Божого покровительства, хай світло веде Вас по життю, а темрява лише допомагає заснути уночі.

Ректор Віктор Мошинськийназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки