Новини вченої ради

В актовій залі університету вібулося розширене підсумкове засідання вченої ради.

Розпочався захід нагородженням переможців конкурсу підручників, навчальних посібників та монографій 2017 року.

Члени вченої ради розглянули конкурсні справи та  обрали за конкурсом на посади  завідувачів кафедр,  професорів, доцентів та старших викладачів кафедри фізвиховання.

Окрім того, проголосували  за  присвоєння вченого звання доценту кафедри українознавства Світлані Шийці, затвердили Правила прийому  до НУВГП,  відокремлених  підрозділів університету, Положення про атестацію  здобувачів вищої освіти та роботу екзаменаційцної комісії.

Про Центр розвитку іноземних мов присутнім розповів проректор з  науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Олег Лагоднюк. В свою чергу, завідувач кафедри  транспортних технологій і технічного сервісу Михайло Кристопчук доповів про Центр сталих транспортних систем.

Також члени вченої ради затвердили кандидатури студентів на отримання персональних стипендій, акредитаційні справи, надали гриф вченої ради підручникам та посібникам, рекомендували до видання  монографії , збірники наукових праць. А ще  проголосували за створення  навчально –науковго інституту  охорони здоров'я.

Наталія Пархомчук,
сектор зв'язків із громадськістю

Читайте також: Технічний коледж НУВГП переможець Спартакіади!