Технічний коледж НУВГП переможець Спартакіади!

Технічний коледж  НУВГП переможець Спартакіади!

За підсумками  чемпіонатів  м. Рівного 2017 року Технічний коледж  НУВГП – восьмий рік поспіль переможець Спартакіади  міста у підгрупі Вищі навчальні заклади  І-ІІ рівнів акредитації!

Спартакіада (серед  9-ти навчальних закладів) триває календарний рік і складається з 14 видів, а в підсумковий залік зараховується 9 кращих результатів. Результат 9-ти кращих залікових видів – 15очок: п’ять перших місць  –  волейбол (юнаки), легка атлетика, міні-футбол, гирьовий спорт, армспорт; два других місця – баскетбол (юнаки), настільний теніс; два третіх місця – плавання, стрільба кульова. Також збірні коледжу посіли: 4-те місце – баскетбол (дівчата); 5-те  місце – шахи; 6-те місце – шашки.

22 грудня 2017 р. у конференц-залі міськвиконкому  відбулось урочисте підведення підсумків Спартакіади м. Рівного 2017 року і нагородження переможців і призерів у  6-ти підгрупах: вищі навчальні заклади ІІІ-ІV рівнів акредитації; вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації; професійно-технічні навчальні заклади; підприємства, установи, організації; загальноосвітні школи; підліткові клуби.  Міський  голова   Хомко В.Є.  вручив Кубок і Диплом за І місце у підгрупі Вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації директору Технічного коледжу НУВГП Яцкову М.В. Дана подія висвітлена журналістами у  місцевих ЗМІ.

16-17 грудня 2017 року в м. Полтаві на базі Полтавського національного технічного університету відбувся VII-ий чемпіонат України з армспорту серед студентів ВНЗ I-IV р.а. Участь у  змаганнях взяли  команди 52-ох навчальних закладів. Збірна Технічного коледжу у підсумку посіла 10 загальнокомандне місце. Результат виступу нашої збірної: Чиж Юрій гр. № 21 – ІІ м. /кат. 75 кг/, Киселюк Сергій гр. ІМ-3 – 9 м. /кат. 65 кг/, Василюк Дмитро гр. № 20 – 9 м. /кат. 70 кг/, Грановський Андрій гр. № 24– 4 м. /кат. +90 кг/. Наставник команди – викладач фізичного виховання, майстер спорту України  Новак Михайло Володимирович.

У 2017 р. на спортивній базі НУВГП пройшли три види програми XXXXІІ-ої Спартакіади «Здоров’я» серед викладачів і співробітників НУВГП: волейбол, шахи, настільний теніс. Технічний коледж виборов І м. у настільному тенісі; ІІІ м. у волейболі; 5 м. у шахах. Участь у змаганнях  взяли викладачі: Івашко Олександр Георгійович, Годун Дмитро Ігнатович, Стасюк Максим Станіславович, Новак Михайло Володимирович, Васильчук Назар Володимирович; майстри в/н: Нестерчук Василь Володимирович, Давидюк Юрій Андрійович, Кулик Роман Вікторович, Швець Валерій Володимирович; лаборант хімічного аналізу  Хома Оксана Миколаївна; завідувач виробничого навчання  Кірілкова Катерина Олександрівна.

Технічний коледж НУВГП

Читайте також: ХXXXІІ Спартакіада «Здоров’я» серед викладачів та співробітників НУВГП з настільного тенісу