ХXXXІІ Спартакіада «Здоров’я» серед викладачів та співробітників НУВГП з настільного тенісу

З 19 по 22 грудня 2017 року в спортивному залі нашого університету відбулися змагання з настільного тенісу в залік ХXXXІІ Спартакіади «Здоров’я» серед викладачів та співробітників НУВГП.

В змаганнях взяло участь п’ять команд. Змагання проходили за коловою системою. Кожна команда зіграла по п’ять ігор. За перемогу у поєдинку команді нараховувалось два очки, за поразку – одне очко.

Беззаперечним лідером та переможцем ХXXXІІ Спартакіади «Здоров’я» серед викладачів та співробітників НУВГП з настільного тенісу стала команда Технічного коледжу, яка набрала максимальну кількість очок – 8. Склад команди: Новак Михайло, Кірілкова Катерина, Нестерчук Василь.

Із сумою в 7 очок друге місце посіла команда ННІБА у складі: Мельник Сергій, Ковалик Ірина, Півень Юрій.

Третіми стали представники Автотранспортного коледжу, набравши 6 очок. Склад команди: Карась Іван, Пальчевська Олена, Мосійчук Володимир.

Далі місця розподілилися таким чином:

4 місце – ННІЕМ (5 очок),

5 місце – ННМІ (4 очки).

Пінчук В.Ф.,
головний суддя змагань,
старший викладач кафедри фізичного виховання,
кандидат у майстри спорту з настільного тенісу