Студентська співпраця

21 грудня у конференц-залі Національного університету водного господарства та природокористування, відбулась зустріч органів студентського самоврядування Рівненщини. Учасниками обговорення стали студенти нашого університету, Рівненського державного гуманітарного університету та Національного університету «Острозька академія». Спершу обговорили питання залучення студентів вищеперерахованих ЗВО до лекції з проектного менеджменту від Кшиштофа Лонтки. Нагадаємо, що лекція відбудеться 28 грудня на базі водного університету в приміщенні Open Office. До заходу можуть долучитись усі бажаючі зі своїми проектами та отримати корисні поради від фахівця міжнародного рівня щодо реалізації своїх ідей.

Крім того, обговорили перспективи створення та існування на базі органу студентського самоврядування громадської організації, шляхи залучення коштів від органів міської влади та різних інвестицій з боку приватних структур. Також обговорили дотичні та найбільш хвилюючі питань закладів вищої освіти, зокрема:
1) боротьба з пасивністю студентів;
2) методи заохочення студентів;
3) налагодження співпраці між студентством і адміністрацією.

Також варто відмітити, що спільним проектом між нашим університетом та Острозькою академією виявили створення медіа-інформаційного центру, зокрема студентського телебачення на базі університету. Саме тому в перспективі планується робота Студентського Парламенту над створенням регулярного ток-шоу з представниками ЗВО Рівненщини. Дякуємо представникам Рівненського державного гуманітарного університету та Національного університету «Острозька академія» за зустріч та сприятливу робочу атмосферу. Сподіваємось на подальшу співпрацю та можливу організацію і реалізацію спільних проектів з органами студентського самоврядування Рівненщини!

Вікторія Ярощук,
студентка ННІЕМ