ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

20 грудня 2017 року в конференційній залі університету відбулось останнє в цьому році засідання науково-методичної ради університету. Засідання провів проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, заступник голови науково-методичної ради Валерій Сорока.

Засідання розпочалося із доповіді завідувача навчально-методичного відділу Наталії Ковальчук. Вона презентувала проект «Положення про атестацію здобувачів вищої освіти та роботу екзаменаційної комісії».

Заслухавши та активно обговоривши проект Положення, члени науково-методичної ради одноголосно ухвалили  його та рекомендували вченій раді для затвердження.

Окрім вищезазначеного, члени науково-методичної ради одноголосно рекомендували до розгляду вченою радою НУВГП навчальні видання, які пройшли експертизу та отримали позитивний відгук фахівців відповідного напряму для надання грифа «Рекомендовано вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування»: «Практикум з теоретичної механіки. Частина 2. Динаміка». Автори: Войтович Л.В., Галанзовський М.Р., Серілко Л.С., Щурик В.О.; «Технологія конструкційних матеріалів та матеріалознавство (обробка металів різанням)». Автори: Пахаренко В.Л.,  Марчук М.М., Пахаренко О.В. «Збірник тестових завдань з дисциплін «Креативний менеджмент»». Автор Окорський В.П.

Також члени ради розглянули та одностайно затвердили план електронних видань навчально-методичної літератури НУВГП на січень, лютий, березень 2018 року, п’ять робочих програм навчальних дисциплін для усіх спеціальностей НУВГП та два комплекти контрольних робіт.

Більше фото у

Тамара Костюкова,