На перехресті культур

20 грудня в «Open Office», аудиторії 162 Національного університету водного господарства та природокористування, відбувся другий телеміст на тему «Революція 4.0: як не залишитися позаду». Спікером проекту став Василь Тарас, професорУніверситету Північної Кароліни у Грінсборозасновник та координатор проекту X-Culture.

Під час заходу говорили  про освіту в глобальному світіможливості і загрозиглобалізації. Крім того, професор детальніше розповів про свій проект. X-Culture – це успішний глобальний проект, який дозволяє студентам кращих університетів світу здобути практичний досвід міжнародної  співпраці й ведення бізнесу. Проект об’єднує близько 150 університетів, 40 країн світу та 40 000 студентів. Усе спілкування під час проекту ведеться англійською мовою. Для багатьох учасників англійська мова є рідною, для деяких – іноземна. Це дозволяє не тільки покращити власну англійську, але й призвичаїтися до різних акцентів і стилів спілкування.

Наостанок професор запропонував студентам долучатись до проекту та здобувати практичний досвід у розробці бізнес-планів. А також Василь Тарас порекомендував молоді не зволікати із втіленням своїх ідей та бажань у реальність!

Вікторія Ярощук,
студентка ННІЕМ