Наші на Civic Tech Camp 2017

Наші на Civic Tech Camp 2017

Представники Національного університету водного господарства та природокористування професор кафедри менеджменту Петро Скрипчук та старший викладач кафедри прикладної математики Віктор Жуковський 14-15 грудня 2017 взяли участь в роботі Civic Tech Camp 2017 – дводенному кемпі, організаторами якого були 1991 Open Data Incubator та America House Kyiv. Мета даного заходу полягала в розробці інноваційних проектів у сфері громадянського суспільства за допомогою сучасних технологій.

Національний університет водного господарства та природокористування був представлений командою «Organic Portal». Основна мета порталу –впровадження ІТ-технологій та сервісів в розвиток органічного виробництва за методологією «життєвого циклу» продукції. Особливо учасники конкурсу цікавились електронним калькулятором, сучасною базою якості сільськогосподарських земель, сервісами та стандартами продукції. 

На першому етапі нашу команду було відібрано більш ніж із 120 заявок. До фінального конкурсу дійшли тільки 22 команди. А надалі впродовж двох днів ми мали змогу спілкувалися з досвідченими менторами та експертами й навчитися інноваційним речам – нові знання із design thinking methodology, просування проектів та UI/UX.  

Під час завершального конкурсу до складу суддів входили власники ІТ-компаній, успішних соціальних проектів, експерти з відкритих даних та ІТ- технологій, професіонали своєї справи. В результаті наша команда увійшла до числа переможців!

Хочеться подякувати організаторам за чудовий прийом, насичену та цікаву програму, нові знайомства та корисні поради! 

Більше фото тутВідео нагородження.

 

Віктор Жуковський,
кафедра прикладної математики

 

Читайте також: МІГ-15 з «водника» – пам’ятник Іванову І.І. в м. Дубноназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки