Голосуємо! Одноголосно!

14 грудня в актовій залі університету відбулась Конференція трудового колективу Національного університету водного господарства та природокористування. Учасниками стали 303 представники із різних структурних підрозділів університету, а також активного студентства із 360 зареєстрованих , тож кворум був дотриманий і рішення конференції правомірні.

На порядку денному було 3 питання:

1. Звіт ректора Віктора Мошинського про виконання умов контракту з МОН України за 2017р.
  2. Про затвердження нового члена вченої ради
  3. Різне

В першому питанні ректор традиційно виступив із презентацією, проте сама презентація традиційною не була. Віктор Степанович поділив свою доповідь на 2 частини, а саме: звіт про діяльність і основні задачі та проблеми що слід вирішити у 2018 році. В другій частині доповіді було близько 25 пунктів до виконання, серед яких: масове вивчення англійської мови, впровадження дуальної освіти, зміни в навчальному процесі, більша кількість практики та ін.

В другому питанні голосуванням до складу Вченої Ради університету включили заступника проректора Миколу Марчука.

В третьому питанні до слова запросили голову профкому Надію Погребняк, яка нагородила директорів інститутів нагородами за спортивні досягнення. Також Віктор Степанович представив трудовому колективу нову голову Студентського парламенту Вікторію Ярощук.

Цікавим моментом стало те, що вперше за багато років колектив був максимально згуртованим і усі без винятку рішення стали одноголосними. Це означає що ми рухаємося у вірному напрямку!

Більше фото у

Віталій Прокопець,