Новий голова Студентського Парламенту

В НУВГП новий голова Студентського Парламенту, точніше, нова!

11-12 грудня протягом 48 годин в Національному університеті водного господарства та природокористування проходили вибори нового голови Студентського Парламенту. Вперше в історії закладу вони відбулися в он-лайн режимі. Усі студенти ЗВО могли голосувати за свого кандидата через сайт НУВГП або ж мобільний додаток.

Обирали серед двох кандидатів: студент 3 курсу ННМІ Андрій Савлук та студентка 3 курсу ННІЕМ Вікторія Ярощук.

Загалом до участі у виборах долучилися 518 студентів НУВГП, 68,5% з яких надали перевагу Вікторії Ярощук.

Тож вітаємо нову голову Студентського Парламенту із обранням на цей високий пост та бажаємо успіхів, розвитку, наснаги, багато сил та моральної стійкості для того аби виконати усе, що заплановано.

Передвиборча програма Вікторії доступна тут.

Детальні графіки голосування додаємо у вигляді фото нижче.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку