Міжнародна онлайн-конференція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щороку 1 грудня та покликаний підвищити глобальну поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу, продемонструвати міжнародну солідарність у зусиллях щодо зниження тягаря цієї хвороби.

Спільна міжнародна онлайн-конференція «Медико-соціальні питання профілактики і лікування ВІЛ/СНІД» за участю Поліського державного університету (м. Пінськ, Білорусь), Забайкальського державного університету (м. Чита, Росія), Національного університету водного господарства та природокористування, Монгольського національного університету медичних наук (м. Улан-Батор, Монголія) та медичного центру району Чингелгей (м. Улан-Батор, Монголія) проведена традиційно в цей день. Метою даного заходу є обмін науковим і практичним досвідом з профілактики та лікування пацієнтів з ВІЛ/СНІД, зміцнення дружніх, творчих і наукових зв’язків, залучення уваги молоді та широкої громадськості до проблем поширення ВІЛ/СНІД в суспільстві.

Завідувач кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації НУВГП, професор Григус І.М. запросив також до участі в цій конференції практичного психолога КЗ «Обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом» Рівненської обласної ради Павлюк С.М., яка виступила з доповіддю «Епідситуація з ВІЛ/СНІД на Рівненщині та в Україні». Учасники конференції обмінялися думками про рівень поширення небезпечної хвороби в кожній країні, станом організації діагностики та лікування, профілактики та планами на майбутнє. Проведена дискусія, поділилися досвідом роботи волонтерських та громадських організацій.

Кафедра здоров'я людини і фізичної реабілітації