NUWEE Open

NUWEE Open

Уже традиційно під кінець року Національний університет водного господарства та природокористування проводить День відкритих дверей. Цьогоріч наш університет відвідало більше 250 абітурієнтів та їх батьків, аби поспілкуватися в неформальній обстановці  з адміністрацією університету, директорами  інститутів та завідувачами  кафедр та дізнатися максимум корисної інформації.

Традиційно офіційна частина заходу пройшла в актовій залі університету. Про усі новинки, нововведення та особливості нашого закладу розповів проректор Олег Лагоднюк, а про особливості вступу повідомив відповідальний секретар приймальної комісії Руслан Жомирук.

Із року в рік постає все гостріше питання: а чи потрібні Дні відкритих дверей взагалі, адже насправді університет завжди відкритий для всіх, завжди радо чекає гостей, а не лише в цей день. Більше того, НУВГП настільки широко та повно представлений в Інтернет-просторі, що кожен абітурієнт може, не встаючи з дивана, дізнатися абсолютно все, що йому необхідно. Але тим не менше, із року в рік, відповідь проста – звісно ж,  Дні відкритих дверей потрібні, адже живе спілкування з викладачами та адміністрацією, прогулянка по коридорах та навчальних аудиторіях, як не крути, а все одно краще.

Також приємним є і те, що в День відкритих дверей уже традиційно проходить квест, величезна кількість конкурсів, розіграшів, тому жоден відвідувач не пішов додому з порожніми руками.

Більше фото у 

 

 

Віталій Прокопець,
сектор зв’язків з громадськістю

 

Читайте також: Науковці України та Польщі обговорили у Рівному фінансову спроможність ОТГназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки