NUWEE Open

Уже традиційно під кінець року Національний університет водного господарства та природокористування проводить День відкритих дверей. Цьогоріч наш університет відвідало більше 250 абітурієнтів та їх батьків, аби поспілкуватися в неформальній обстановці  з адміністрацією університету, директорами  інститутів та завідувачами  кафедр та дізнатися максимум корисної інформації.

Традиційно офіційна частина заходу пройшла в актовій залі університету. Про усі новинки, нововведення та особливості нашого закладу розповів проректор Олег Лагоднюк, а про особливості вступу повідомив відповідальний секретар приймальної комісії Руслан Жомирук.

Із року в рік постає все гостріше питання: а чи потрібні Дні відкритих дверей взагалі, адже насправді університет завжди відкритий для всіх, завжди радо чекає гостей, а не лише в цей день. Більше того, НУВГП настільки широко та повно представлений в Інтернет-просторі, що кожен абітурієнт може, не встаючи з дивана, дізнатися абсолютно все, що йому необхідно. Але тим не менше, із року в рік, відповідь проста – звісно ж,  Дні відкритих дверей потрібні, адже живе спілкування з викладачами та адміністрацією, прогулянка по коридорах та навчальних аудиторіях, як не крути, а все одно краще.

Також приємним є і те, що в День відкритих дверей уже традиційно проходить квест, величезна кількість конкурсів, розіграшів, тому жоден відвідувач не пішов додому з порожніми руками.

Більше фото у

Віталій Прокопець,