Золота осінь-2017 у Технічному коледжі НУВГП

Дирекція, навчально-естетичний центр, студентсько-учнівський профком Технічного коледжу НУВГП провели в коледжі фестиваль студентської та учнівської творчості «Золота осінь-2017».

Фестиваль проходив з 7 по 16 листопада і був присвячений Міжнародному дню студента та підводив підсумки з виховної роботи в навчальних групах коледжу з розвитку художньої творчості, активізував роботу студентів, їх творчу участь в громадському житті нашого навчального закладу.

І конкурсні дні, і гала-концерт пройшли надзвичайно вдало і принесли багато позитивних вражень не лише його учасникам і глядачам, а й приємно здивували шановних членів журі. Після закінчення гала-концерту члени журі нагородили грамотами переможців фестивалю.

Результати фестивалю засвідчили, що студенти та учні нашого коледжу не лише здобувають технічну освіту, а й розвиваються як творчі особистості. Високі результати, які були продемонстровані на фестивалі, відзначила і адміністрація нашого коледжу, нагородивши всіх студентів та учнів, які стали призерами, Почесними грамотами Технічного коледжу.

Тож переможцями і призерами фестивалю стали:

• Номінація «соліст-вокаліст»: І місце – Хом’як В. (гр. 9Ф-3) та Грицюк І. (гр. ПМЕ-1), ІІ місце – Ярута В. (гр. ЕМ-4), ІІІ місце – Якубович С. (гр. 8).

• Номінація «соліст-інструменталіст»: І місце – Коваль Я. (гр. 11), ІІ місце – Трофімчук Л. (гр.16), Расюкевичус В. (гр. 15), Бренчук М. (гр. 9ЕМ-3), III місце – Шевчук Н.

• Номінація «соліст-вокаліст»: І місце – Кондратенко О. (гр. 21), ІІ місце – Грабовський Р. (гр. ЕМ-1).

• Номінація «інструментальний ансамбль»: І місце – Дєдух В. (гр. 3), Хома К. (гр. ХБ), Ольшевський М. (гр. ПМ-1), І місце – композиція «Billy Jean» (Кондратенко О. (гр. 21), Захожий М. (гр. Т-4).

• Номінація «авторська поезія»: І місце – Крам Ю. (гр. 25), ІІ місце – Трофімчук Л. (гр. 16).

• Номінація «поезія»: ІІ місце – Панасюк Н. (гр. ОФЕ-1), ІІІ місце – Панасюк Д. (гр.ПМ-3).

• Номінація «СТЕМ»: ІІ місце – КВН-команда «Хто ТАМ?», ІІ місце – мініатюри (Зейдюк А., Ликов І.) (гр. Т-2).

• Номінація «театральний виступ»: І місце – уривок з комедії «За двома зайцями» (Орешко В., Мітлош Ю., Довжаниця О.) (гр. ЕМ-1).

• Номінація «сольний танець»: І місце – Боярчук Х. (гр. Ф-2). Номінація «сучасна хореографія»: ІІ місце – сучасний танець (Казван І. (гр. 9ХТ-2), Косюга Ю., Бекетов А. (О-2), Кравчук Т. (ХТ-3)), ІІІ місце – танець «Диско» (Мацьків Д. (гр.  22), Онищенко Г. (гр. Е-2), Омельчук І. (гр. Е-2), Кравчук Т. (гр. ХТ-3).

Також було визначено групи, які стали призерами фестивалю: І місце – гр. ЕМ-1 та гр.16. ІІ місце – група О-2; група ХТ-3 та гр. 21. ІІІ місце – група Е-2; гр. 3 та гр. 15.

Всі учасники гала-концерту нагороджені туристичною поїздкою.

Вітаємо переможців нашого фестивалю і бажаємо їм ще більшого успіху на наступних фестивалях.

Технічний коледж НУВГП