Кафедра МБГ – учасник міжнародної науково-практичної конференції

23-24 листопада в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова відбулась міжнародна науково-практична конференція «Сталий розвиток міст (містобудівний аспект)».

Основна мета конференції – пошук вирішення проблем, пов’язаних з функціонуванням сучасного міста та регіонів, впровадженням новітніх рішень в практику міського будівництва та господарства.

В конференції взяли участь провідні науковці та фахівці в галузі міського будівництва і господарства з України, Словенії, Білорусі та Німеччини. Національний університет водного господарства та природокористування представляли завідувач кафедри міського будівництва та господарства, д.т.н., проф. Ткачук О.А., к.т.н., доцент Ліпянін В.А. та аспірант Ярута Я.В.

Робота конференції проходила у залі урочистостей музею ХНУМГ (аудиторії імені академіка О.М. Бекетова). На пленарному засіданні конференції з вітальним словом виступив Ткачук О.А., а на секційному – Ярута Я.В. з доповіддю «Благоустрій міських територій з відведенням поверхневих вод через інфільтраційні басейни». Крім того, стендові доповіді, які опублікуванні у матеріалах конференції, від НУВГП представили Ліпянін В.А., Піліпака Л.М., Шевчук О.В., Мілаш Т.О., Ничипорук Р.В.

Паралельно із секційними засіданнями проходила нарада завідувачів кафедр міського будівництва та господарства ВНЗ України з Києва, Львова, Ужгорода, Вінниці, Полтави, Запоріжжя, Одеси, Сєверодонецька, Рівного та Харкова. За результатами наради підготовлено пропозиції щодо уніфікації навчальних планів спеціалізації «Міське будівництво та господарство», видання сумісних підручників і навчальних посібників та з інших питань навчального процесу.

Більш детальна інформація – тут.

Ярута Я.В.,
аспірант кафедри МБГ