Комплексна Універсіада серед студентської молоді ВНЗ Рівненської області 2017-2018 років

На спортивній базі Національного університету «Острозька академія» відбулися змагання з волейболу (чол.), тенісу настільного та шахів в залік Універсіади серед студентської молоді вищих навчальних закладів Рівненської області 2017-2018 років.

Збірні команди НУВГП у всіх трьох видах спорту здобули перші місця і впевнено лідирують у комплексному заліку.

Завершиться обласна Універсіада змаганнями з баскетболу 3х3 (чоловіки, березень 2018 року) та міні-футбол (квітень 2018 року).

Кафедра фізичного виховання