Наші на Другому Міжнародному форумі “INNOVATION MARKET”

21-24 листопада в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) відбувся ІІ Міжнародний форум “INNOVATION MARKET”.

Мета форуму – демонстрація українських та закордонних інновацій для пошуку шляхів їх впровадження, залучення інвестицій в інноваційні проекти у всіх сферах економіки України, надання допомоги в пошуку грантів, програм підтримки та реалізації інноваційних рішень, ініціація необхідних змін до законодавства.

В рамках форуму було проведено конференцію, діяла Startup-алея та Виставкова зона, де були представлені Стартап-проекти та експозиції ВНЗ, НАНУ, комерційних підприємств і наукових установ. Також була представлена експозиція інновацій з університетів та технологічних компаній Китайської Народної Республіки.

ВНЗ мали можливість представити свої розробки як цільовій аудиторії споживачів, так і представникам державних органів, зокрема, посольств іноземних країн, торгово-промислових палат, асоціацій, інвестиційних та фінансових установ України, установам та підприємствам КНР, а також ознайомитися з механізмами залучення грантових коштів та особливостями доступу до фондового фінансування інноваційних підприємств, дізнатися про шляхи комерціалізації власних розробок, взяти участь у конкурсі «Батл ВНЗ» або у конкурсі Startup-проектів.

У форумі брали участь працівники університету Чабан Віта Миколаївна, завідувач сектору інноваційної діяльності та трансферу технологій, і Стрілець Олег Романович, к.т.н., провідний фахівець сектору інноваційної діяльності та трансферу технологій. Вони відвідали семінар «Практичні аспекти захисту та управління ІВ», а також представили науково-технічні здобутки університету на виставці інновацій. Зацікавленим у співпраці учасникам форуму було запропоновано каталоги з розробками НУВГП, рекламні проспекти з напрямами науково-технічної діяльності нашого ВНЗ. Відвідувачі виставки мали можливість ознайомитись з нашими патентами, монографіями, моделями та зразками конкретних розробок.

За результатами роботи виставки університет отримав Диплом учасника виставки інновацій.

Віта Чабан,
сектор інноваційної діяльності та трансферу технологій