ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

22 листопада 2017 року в конференційній залі головного корпусу університету відбулось засідання науково-методичної ради університету, яке провів голова науково-методичної ради, проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Олег Лагоднюк.

Науково-методична рада розпочала свою роботу з доповіді Тамари Костюкової, заступника завідувача навчально-методичного відділу, про проект нового розділу Положення про організацію освітнього процесу в НУВГП «Організація науково-методичної діяльності в НУВГП». Заслухавши та обговоривши проект, члени науково-методичної ради запропонували ухвалити цей розділ. Рішення було прийнято одностайно.

З наступною доповіддю виступив Олег Анатолійович. Він розповів про проект Положення про «Школу лідерства», як системи семінарів на базі навчально-методичного відділу. Метою діяльності Школи є забезпечення високого рівня педагогічних знань і умінь професорсько-викладацького складу на засадах лідерства. А також навчити викладати на засадах лідерства, давати знання студентам не тільки відповідно до змісту дисципліни, а й рівня розуміння. Задля досягнення таких результатів викладач повинен уміти створити таке середовище, в якому студент буде залучений у види діяльності, які відповідатимуть його методам викладання для досягнення бажаних результатів навчання.

Олег Лагоднюк зауважив, що в наступному році проректори, завідувачі кафедр та керівники структурних підрозділів першими пройдуть навчання в новоствореній Школі лідерства. Наступними слухачами будуть заступники завідувачів кафедр та викладачі. Положення було ухвалено одноголосно.

Окрім вищезазначеного, члени науково-методичної ради одноголосно рекомендували до розгляду вченою радою навчальні видання, які пройшли експертизу та отримали позитивний відгук фахівців відповідного напряму: один підручник для надання грифа «Затверджено вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування» та два навчальних посібника для надання грифа «Рекомендовано вченою радою Національного університету водного господарства та природокористування».

А ще члени ради розглянули та затвердили три навчально-методичних електронних видання для усіх спеціальностей НУВГП, дві робочі програми навчальних дисциплін.

В різному Олег Лагоднюк запросив членів науково-методичної ради до 30 листопада взяти участь у вільному інтерактивному голосуванні за номінантів конкурсу підручників, навчальних посібників та монографій 2017 на сайті навчально-методичного відділу за посиланням.

А також наголосив,  що 2 грудня о 10.00  відбудеться день відкритих дверей в НУВГП.

Тамара Костюкова,
вчений секретар науково-методичної ради